SON HABERLER

ARŞİVDEN

ETİKETLER

No tags yet.

İSKİF FUARI BAŞLADI


Gittikçe daha fazla katılımla gerçekleşen İSKİF İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı, bugün WOW İstanbul Hotel Etkinlik Salonları’nda başladı. Her yıl düzenlenen fuarın amacı, her şeyden önce işletmelerin ve iş arayanların buluşmasını sağlamak. Ülke olarak yaşadığımız en büyük sorunlardan biri olan işsizlik soruna katkıda bulunmak…

Her sene olduğu gibi bu sene de, önde gelen yüzlerce işletmeyi ve binlerce iş arayanı bir araya getiren fuar, hem kariyer hem de insan kaynakları konusunda yepyeni fırsatların doğmasına vesile oluyor.

Fuarda her sene, Türkiye'nin global iş dünyasına yön veren işletmeler, Özel İstihdam Ofisleri, insan kaynakları profesyonelleri, üst düzey yöneticiler, iş arayanlar, öğrenciler ve kariyer hayatına devam eden tüm çalışanlar bir araya geliyor, birbiriyle bağlantı kuruyor.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Ticaret ve Sanayi Odaları’nın da destek verdiği bu organizasyonda, Rasyonel olarak biz de B-20 numaralı bölümde yer alıyoruz.

Hem işverenler hem de iş arayanlar açısında oldukça önemli olduğuna inandığımız bu buluşmada, standımızı ziyaret edenlere, uzmanlık alanımız olan konularda bilgi aktarıyoruz.

25 Nisan 2019 tarihine kadar sürecek olan fuar kapıları 10.00’da açılıyor ve fuar alanı 17.45’e kadar ziyaret edilebiliyor.

ADRES: WOW İSTANBUL HOTEL Etkinlik Salonları Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. No: 15-17-19 Bakırköy /İstanbul

Detaylı bilgi için: www.iskif.net
BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM

Tophanelioğlu Caddesi Arduman İş Merkezi No:6 B Blok Kat:2 Altunizade / Üsküdar İSTANBUL

0 216 6511884

ISO-27001.png
ISO-18001-2007.png
ISO-9001-2015.png

©2017 rasyoneldanismanlik