SIK SORULAN SORULAR

5 SORUDA RASYONEL

NEDEN RASYONEL DANIŞMANLIK ve DENETİMLE ÇALIŞMALIYIM?

Rasyonel olarak uzmanlaştığımız alanda benzer hizmetleri veren, köklü ve başarılı birçok firma olduğunu biliyoruz. Bu da şüphesiz ‘Neden Rasyonel?’ sorusunu akla getirecektir. Firmamız yeni olmakla beraber; kurucu ekibimiz ve danışmanlarımızın hepsi, alanında yıllarca farklı ve büyük kurumlarda hizmet vermiş, tecrübeleri ile öne çıkan isimlerden oluşuyor. Rasyonel olarak, hızın ve hatasız olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve alt yapımızı da buna göre yapılandırdık. İnovatif, son teknolojileri ve yazılımları hizmetlerimize dahil eden bir anlayışın yanı sıra, bizimle paylaştığınız tüm bilgiler, sertifikalarla güvence altındadır. Kişisel bilgilerin korunması çerçevesinde, bizimle paylaştığınız bilgileri asla güvenli olmayan kaynaklara aktarmıyor, bu konuda güvence de sağlıyoruz. Hızlı, hatasız, firmanıza göre optimize edilmiş sonuçlara, inovatif ve %100 güvenilir çözümler ekliyoruz. 

ÇALIŞMA SÜRECİ NASIL GELİŞİYOR?

Bizi arayıp firmanız için bir randevu aldığınızda, sizi ziyarete geliyor ve ihtiyacınız olan konuları belirliyoruz. Demo çalışmamızı sizinle paylaştıktan ve alacağınız hizmetin çerçevesini belirledikten sonra, sözleşmemizi imzalayarak hızla çalışmalara başlıyoruz. 

RASYONEL DANIŞMANLIK VE DENETİMİN KUVVETLİ ALANLARI NELER?

Firmamız, websitemizde yer alan bütün konuları talep edilen sürede, eksiksiz yerine getirmeye adaydır. Özellikle iyi olduğumuz konulardan biri de SGK işveren teşvikleri, hesaplanması, takip edilmesi ve faydalandırılma süreci… İlk randevumuzda, firmanızın 2011 yılından günümüze kadar hangi teşviklerden faydalanabileceğini, ne kadarını aldığınızı ve ne kadar kaybınız olduğunu dakikalar içinde, tüm detay ve raporları da göreceğiniz şekilde hesaplıyoruz. Özel yazılımımız ile sizin de toplantı sonrasında sistemimizi deneyebilmeniz adına size özel bir demo hesabı açıyor ve tüm detayları incelemenize hak tanıyoruz. Günlerinizi alacak ve elemanlarınızı işgal edecek hesaplamaları, dakikalara indirebileceğinizi, hatasız hazırlayabileceğinizi göreceğiniz bu sistemde bilgilerinizin güvence altında olduğunu da hatırlatalım.

RASYONEL'İN TEŞVİK YAZILIM SİSTEMİ NEDİR?

Web sitemizden  tek tuşla ulaşabileceğiniz özel yazılımımız, SGK yaptırımları ve işçi/işveren kanunu çerçevesinde tamamen bu konuya özel hazırlanmış, optimize edilmiş raporlar sunan ve gelişmelere göre güncellenen bir yazılım programıdır. Kullanımı basit, firmanızın hızını artıracak bu sistem sayesinde; elemanlarınızın vaktini işgal edecek, günler sürecek, eksiklerin ve cezai yaptırımlarla sonuçlanabilecek hataların olma ihtimali de ortadan kalkıyor. Ekibinizden birine verilecek kısa bir eğitim sonrasında, hesaplamalar kısa sürelere iniyor, başvurular sistem üzerinden anında yapılabiliyor.

RASYONEL ETKİSİNİ NE ZAMAN FARK EDERİM?

Hemen! Birlikte çalışacağımız konuda anlaşma imzalandıktan hemen sonra çalışmalar başlar. Özellikle teşvikler ve işbaşı eğitimi konularında, firmanızın kayıpları hızla kazanca dönüştürülür. Size zaman kaybettiren tüm bürokratik işlemler özenle ve yasal süreçler göz önünde bulundurularak hatasız yerine getirilir. Rasyonel, bir takım oyuncunuz olarak önce fayda prensibiyle firmanızın karlılığına katkıda bulunmaya başlar. 

RASYONEL DANIŞMANLIK VE DENETİMİN KUVVETLİ ALANLARI NELER?

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM

Tophanelioğlu Caddesi Arduman İş Merkezi No:6 B Blok Kat:2 Altunizade / Üsküdar İSTANBUL

0 216 6511884

ISO-27001.png
ISO-18001-2007.png
ISO-9001-2015.png

©2017 rasyoneldanismanlik