Rasyonel Danışmanlık
Site içi arama
TEŞVİK HESAPLA BİZE ULAŞIN
Rasyonel Danışmanlık ve Denetim

Her biri konusunda uzman, sektörel yeniliklere hakim, tecrübeli ve dinamik ekibimiz ve günümüz teknolojilerini benimseyip uygulayan yapımızla, ‘ÖNCE FAYDA’ mottosuyla, yola çıktık. Hızlı ve güvenilir olmanın günümüzün rekabetçi koşullarında ne kadar önemli olduğu gerçeğinden yola çıkarak, teşvik ve tasarruf danışmanlığı, dış kaynaklar kullanımı, kurumsal SGK danışmanlığı, bordrolama hizmetleri, stratejik planlama raporu gibi firmanızın sağlam bir çatıyla büyümesini sağlayacak her konuda danışmanlık ve denetim hizmeti veriyoruz.

rasyonel danışmanlık
Akılcı Çözümler

Fark yaratan inovatif bakış açımızla, günümüz teknolojilerini bir araya getirerek, ihtiyacınız olan tüm hesaplamaları dakikalar içerisinde, hatasız şekilde belgeliyor, hızla ihtiyacınız olan çözüme odaklanıyoruz. Siz hayallerinize ve hedeflerinize odaklanırken, biz firmanızı büyütecek tüm bürokratik adımları sizin adınıza tamamlıyoruz…

960673 İşyeri
Adedi
12678432 Hesaplanan
Sigortalı Sayısı
12358654234

TL

Kazandırılan
İade Tutarı
Sirküler Tüm Sirküler
Faydalı Bilgiler
Tümü
Ücretsiz E-Bültenimize katılmak ister misiniz?

E-bültenimize kayıt olarak mevzuat değişiklikleri ve en güncel haberleri ilk siz alabilirsiniz.

* işaretli alanlar zorunludur.
“Bu form üzerinden bizlerle paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz taleplerinize cevap verebilmemiz ve söz konusu taleplerinize ilişkin sizlerle iletişime geçmemizi sağlamak amacıyla kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında işlenecek, gerekirse bu amaç ile 3. kişiler aktarılacak ve şikayetinizin çözümlenmesinin ardından mevzuatın öngördüğü süre boyunca saklanacaktır.”
Kişisel verileriniz ile ilgili haklarınıza ve hak taleplerinize ilişkin detaylı bilgi için “Gizlilik Metni” ile “Aydınlatma Metni’ni” inceleyebilirsiniz.
Rasyonel İçin Ne Dediler?
Grup Şirketlerimiz ve Çözüm Ortaklarımız