RİSKLERİNİZİ BERABER ÖNGÖRELİM

Hedefe götüren çözümler

Firmanız, koyduğu hedeflere ulaşmak için yola çıkarken, yönetmelik ve prosedürlere, yürürlükteki mevzuatlara uygun olup olmadığı konuları önünüzde engel teşkil edebilir. Bir yandan yasal gereklilikler diğer yandan da kurumsallaşmanın gereği olan inovatif çözümlerle, uzmanlarımız eşliğinde, ilgili eksiklerinizi tespit edip, firmanızın cezai yaptırımlardan korunmasını ve geleceğe uygun, teknolojik gelişmelere kolay adapte olacak, inovatif bir alt yapıya oturmasını sağlayacak detaylı denetim hizmeti sunuyoruz. 

Pedestrians from an Ariel View
SİRKÜLER HİZMETİ

İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı, bu alandaki uygulamaların yanı sıra mevcut gelişmeler çerçevesinde firmalara birçok yükümlülükler getiriyor. Bu çerçevede, sürekli takip edilmesi ve üzerinde durulması gereken bir konu olarak, insan kaynakları departmanı üzerinde ciddi bir iş yoğunluğu yaratıyor. Sirküler hizmetimizle, bu değişiklik ve yenilikleri biz süzgeçliyor, vaktinde haberdar olup, önlem almanıza yardımcı oluyoruz.

Businessman
UYGUNLUK DENETİMİ

Firmanız, son yayınlanan yönetmelik ve prosedürlere uygun mu? Eksikleriniz neler? İhtiyaçlarınızı doğru belirliyor musunuz? Yükümlülüklerinizi zamanında yerine getirmeye uygun bir yapınız var mı? Firmanızın çalışma alanı her ne olursa olsun, konuya uygun uzman ağına sahip yapımızla, sizi denetliyor, açıklarınızı belirliyor ve onları gidermeniz konusunda size destek oluyoruz.

Waiting Area
ÖZEL AMAÇLI DENETİMLER

Firmanızın yasal yönetmelikler ve yükümlülükler açısından yapılanmasını istiyor ancak bu konuda eksiklerinizin neler olduğunu tespit edemiyorsunuz… Konunuz kimya da olabilir, metalürji de… Alan fark etmeksizin, geniş ve her biri onaylı uzman kadromuzla, istediğiniz denetlemeyi, belirlediğiniz alanda gerçekleştiriyor, eksiklerinizi tespit edip gidermeniz konusunda da danışmanlık veriyoruz.

Hand on Laptop
İÇ DENETİM

Eleman işe alım belgeleriniz doğru düzenlenmiş mi? Kayıtlarınızda eksik var mı? Finansal raporlarınız nedeniyle ceza gelme ihtimali var mı? Tüm belgeleriniz eksiksiz arşivlenmiş mi ve çok daha fazlası… İşletmenizin yönetmeliklere uygunluğu, kontrollere uygun olup olmadığı ve olası riskler konusunda denetlememizi yapıyor, raporunuzu hazırlıyoruz. Firma DNA’nıza uygun ve işinizi aksatmayacak önerilerle, olası ve güncel tüm risklere karşı güvenli hale gelmenize yardımcı oluyoruz.