RİSKLERİNİZİ BERABER ÖNGÖRELİM

Hedefe götüren çözümler

Firmanız, koyduğu hedeflere ulaşmak için yola çıkarken, yönetmelik ve prosedürlere, yürürlükteki mevzuatlara uygun olup olmadığı konuları önünüzde engel teşkil edebilir. Bir yandan yasal gereklilikler diğer yandan da kurumsallaşmanın gereği olan inovatif çözümlerle, uzmanlarımız eşliğinde, ilgili eksiklerinizi tespit edip, firmanızın cezai yaptırımlardan korunmasını ve geleceğe uygun, teknolojik gelişmelere kolay adapte olacak, inovatif bir alt yapıya oturmasını sağlayacak detaylı denetim hizmeti sunuyoruz. 

SİRKÜLER HİZMETİ
İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı, bu alandaki uygulamaların yanı sıra mevcut gelişmeler çerçevesinde firmalara birçok yükümlülükler getiriyor. Bu çerçevede, sürekli takip edilmesi ve üzerinde durulması gereken bir konu olarak, insan kaynakları departmanı üzerinde ciddi bir iş yoğunluğu yaratıyor. Sirküler hizmetimizle, bu değişiklik ve yenilikleri biz süzgeçliyor, vaktinde haberdar olup, önlem almanıza yardımcı oluyoruz.
UYGUNLUK DENETİMİ
Firmanız, son yayınlanan yönetmelik ve prosedürlere uygun mu? Eksikleriniz neler? İhtiyaçlarınızı doğru belirliyor musunuz? Yükümlülüklerinizi zamanında yerine getirmeye uygun bir yapınız var mı? Firmanızın çalışma alanı her ne olursa olsun, konuya uygun uzman ağına sahip yapımızla, sizi denetliyor, açıklarınızı belirliyor ve onları gidermeniz konusunda size destek oluyoruz.
ÖZEL AMAÇLI DENETİMLER
Firmanızın yasal yönetmelikler ve yükümlülükler açısından yapılanmasını istiyor ancak bu konuda eksiklerinizin neler olduğunu tespit edemiyorsunuz… Konunuz kimya da olabilir, metalürji de… Alan fark etmeksizin, geniş ve her biri onaylı uzman kadromuzla, istediğiniz denetlemeyi, belirlediğiniz alanda gerçekleştiriyor, eksiklerinizi tespit edip gidermeniz konusunda da danışmanlık veriyoruz.
İÇ DENETİM
Eleman işe alım belgeleriniz doğru düzenlenmiş mi? Kayıtlarınızda eksik var mı? Finansal raporlarınız nedeniyle ceza gelme ihtimali var mı? Tüm belgeleriniz eksiksiz arşivlenmiş mi ve çok daha fazlası… İşletmenizin yönetmeliklere uygunluğu, kontrollere uygun olup olmadığı ve olası riskler konusunda denetlememizi yapıyor, raporunuzu hazırlıyoruz. Firma DNA’nıza uygun ve işinizi aksatmayacak önerilerle, olası ve güncel tüm risklere karşı güvenli hale gelmenize yardımcı oluyoruz.
Show More

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM

Tophanelioğlu Caddesi Arduman İş Merkezi No:6 B Blok Kat:2 Altunizade / Üsküdar İSTANBUL

0 216 6511884

ISO-27001.png
ISO-18001-2007.png
ISO-9001-2015.png

©2017 rasyoneldanismanlik